Rzetelny serwis

Rzetelny serwis
Jako rzetelny serwis, ceniący sobie w najwyższym stopniu zadowolenie klientów mamy przyjemność poinformować Państwa, iż:
Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta i importera.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową z dowodem nadania na adres sklepu (Kraina Muzyki Wioleta Fedorczak, ul. Przybosia 3/26, 59-220 Legnica). Stwierdzenie wady winno nastąpić do 2 dni od otrzymania wysyłki. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji; o ile jest ona zasadna. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię paragonu lub faktury, oraz informacje o stwierdzonej wadzie. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy
równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271), mając na to 10 dni od daty dostarczenia wysyłki do odbiorcy/punktu odbioru/awizowania wysyłki. Towar należy wtedy odesłać niezwłocznie. Zwracany towar musi
być tożsamy z produktem otrzymanym, nowy w folii fabrycznej, nie użytkowany. Zwrot gotówki zawsze odbywa się przelewem tradycyjnym na konto bankowe klienta.
Mogą Państwo zgłosić chęć zwrotu zakupionego towaru bądź jego zareklamowanie w zakładce - obsługa klienta: zwroty.